V Čechách nadšenci objavili ďalšie vozidlo

8.8.2009 – Náš čitateľ Jan Kubík nám zaslal aj v týchto sparných letných dovolenkových dňoch niekoľko fotografií autobusu, ktoré podľa jeho slov objavil jeho známy.

Jan Kubík neváhal a vycestoval k autobusu, aby získal tieto zábery. Podľa jeho slov je autobus bez motoru. ,,Podle předních světel bych tipoval, že se jedná o Jelcz. Motor chybí. Nevím, zda to bylo běžné, ale všimněte si, že jsou střešní okna prosklená. Autobus se nachází v České republice,“dodal.

Bližšie okolnosti a možnosť získať presnú polohu autobusu má redakcia Veteránbusu k dispozícii a v prípade vhodného záujemcu ich radi poskytneme. Chceme však všetkých čitateľov poprosiť a upozorniť, že od minulého piatku 30.7. v redakcii dovolenkujeme – čiže akékoľvek vaše otázky a maily zodpovieme až raz za niekoľko dní.  Zároveň sa chceme všetkým čitateľom VB ospravedlniť za neskoršie odpovede na maily práve z uvedených dôvodov.

Potom už redakcia Veteranbusu bude šlapať opäť na plné obrátky a uverejníme všetky vaše ďalšie maily a materiály, ktoré ste nám medzičasom poslali alebo pošlete. Ďakujeme ešte raz a prajeme všetkým ďalšie krásne letné dni:)

redakcia VB

Komentárov

  1. Jo, tenhle vrak je pár let mého života. Bývalá pojízdná prodejna předělaná na náklaďák vozící do r.2002 zvukovou aparaturu. Dech tomuto stroji došel jednoho víkendu při návratu z Rakovníka…

  2. ■1krtecek: Nebyl by kontakt na majitele? nebo to jste přímo vy? měl bych zájem o koupi.

    S pozdravem Petr
    ozvěte se mi prosím na mail: sochurek.petrjun(zavinac).seznam.cz

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.