V Čechách nadšenci objavili ďalšie vozidlo

8.8.2009 – Náš čitateľ Jan Kubík nám zaslal aj v týchto sparných letných dovolenkových dňoch niekoľko fotografií autobusu, ktoré podľa jeho slov objavil jeho známy.

Jan Kubík neváhal a vycestoval k autobusu, aby získal tieto zábery. Podľa jeho slov je autobus bez motoru. ,,Podle předních světel bych tipoval, že se jedná o Jelcz. Motor chybí. Nevím, zda to bylo běžné, ale všimněte si, že jsou střešní okna prosklená. Autobus se nachází v České republice,“dodal.

Bližšie okolnosti a možnosť získať presnú polohu autobusu má redakcia Veteránbusu k dispozícii a v prípade vhodného záujemcu ich radi poskytneme. Chceme však všetkých čitateľov poprosiť a upozorniť, že od minulého piatku 30.7. v redakcii dovolenkujeme – čiže akékoľvek vaše otázky a maily zodpovieme až raz za niekoľko dní.  Zároveň sa chceme všetkým čitateľom VB ospravedlniť za neskoršie odpovede na maily práve z uvedených dôvodov.

Potom už redakcia Veteranbusu bude šlapať opäť na plné obrátky a uverejníme všetky vaše ďalšie maily a materiály, ktoré ste nám medzičasom poslali alebo pošlete. Ďakujeme ešte raz a prajeme všetkým ďalšie krásne letné dni:)

redakcia VB

2 Comments

  1. Jo, tenhle vrak je pár let mého života. Bývalá pojízdná prodejna předělaná na náklaďák vozící do r.2002 zvukovou aparaturu. Dech tomuto stroji došel jednoho víkendu při návratu z Rakovníka…

  2. ■1krtecek: Nebyl by kontakt na majitele? nebo to jste přímo vy? měl bych zájem o koupi.

    S pozdravem Petr
    ozvěte se mi prosím na mail: sochurek.petrjun(zavinac).seznam.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.