Diskusné fórum na našich stránkach bola robené prostredníctvom Návštevnej knihy od Blueboardu. Nakoľko spomínaný server poskytovanie tejto služby začiatkom tohto roka ukončil, pracujeme na novej forme diskusného fóra.

Až do spustenia nového Diskusného fóra, môžete s nami diskutovať prostredníctvom Diskusie pod týmto článkom.

Ďakujeme za pochopenie!

7 Comments

 1. Dobry den vsetkym,
  neviete prosim nahodou kontakt na niekoho vo Vrbovom, Piešťanoch alebo blízkom okolí, kto by predával staré drevené železničné podvaly?
  Ďakujem velmo pekne.
  Jakub Soldán

 2. Čítala som,že prvá pravidelná (nie skušobná) trolejbusová linka na svete začala premávať v roku 1900.Premávala v rámci mesta. Viete mi prosím napísať bližšie informácie?
  Ďakujem pekne.

 3. Dobrý deň. Neviete o niekom kto by nám dal možnosť zašoferovať si starý autobus veterán. Môj priateľ je vodič autobusu a jeho snom je zašoferovať si takýto veterán. Ide mať okrúhly sviatok tak by som mu to splnila. Ďakujem

 4. Dobry den,
  sme firma a mame Ford Mustang, potrebujem adresa alebo kontakt lakovania auto, ďakujem.

  Trnava a okolo.

 5. Dobry den,
  potrebujem novy vyroba nadrz, je ocel, obycane forma. Mam original et plan, kto bude dat pomoct.
  Dakujem

 6. Sháníme zachovalý autobus řady Š 11. Uvítáme i použitelné vraky řady Š 11 bez interiéru, ale na kolech. Sedačky z řady Š 11 z černé ipur pěny. Kompletní: sedák, opěrák, nožičky.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.