Vážení čitatelia! Našu prácu väčšina z vás pozná už 18 rokov. Fungujeme nepretržite od roku 2006 (najprv ako portál Veteránbus) a prinášame čitateľom, fanúšikom veteránov aj podujatí s historickou dopravnou technikou, po celý rok informácie o akciách, zaujímavosti, reportáže, pozvánky, odborné články a mnoho ďalších informácií.

V máji 2008 bol portál Veteranbus transformovaný na Veterány.EU, čím získal omnoho rozsiahlejší tématický záber aj čitateľskú základňu a stal sa najčítanejším portálom vo svojej kategórii v Čechách a na Slovensku.

Pri príležitosti jeho 16-tych narodenín sme sa preto rozhodli posunúť náš a vás portál na ďalšiu úroveň – začíname vydávať časopis Veterány.EU. Iste si pamätáte, že doposiaľ vyšlo niekoľko občasných ročeniek s rovnomenným názvom Veterány.EU. Teraz sme sa po rokoch odkladania konečne kapacitne uvoľnili na to, aby sme zvládali prejsť aspoň na polročenky – jar / leto a jeseň / zima. Ak bude od vás záujem, prejdeme aj na štvrťročníky jar, leto, jeseň, zima..

Prvé demovydania na ukážku už nájdete v plnej verzii voľne dostupné v sekcii Aktuálne vydania / Archív čísiel.

Prvé ostré vydanie časopisu Veterány.EU s novými reportážami a prémiovým obsahom výjde 21.6.2024. Časopis bude distribuovaný formou spojenej služby ročné predplatné časopisu + členský prístup (iba 2 € / mesiac, t.j. 24 € / rok). Za túto sumu získate:

  • celoročný prístup do členskej sekcie – stávate sa riadnym predplatiteľom a ak si budete chcieť prezrieť prémiový obsah alebo prečítať články už v predstihu pred tlačeným vydaním, môžete tak urobiť kedykoľvek, nakoľko články ihneď po napísaní a skompletovaní uverejníme hneď na webe.
  • digitálna edícia – jednoducho sa prihlásite do svojho konta na portáli Veterány.EU a každé vydanie si otvoríte z nášho webu, pričom nezáleží, či používate stolový počítač, notebook, tablet alebo smartfón a takisto ľubovoľný operačný systém,
  • klasické papierové vydanie –  tlačený časopis, dve vydania v roku, vhodný do osobného archívu a pod.,

Ak máte o členstvo záujem, neváhajte sa ako predplatiteľ registrovať TU.

O svoje však neprídu ani iní naši čitatelia – na voľne dostupnej časti webu budú naďalej dostupné kalendáre podujatí, pozvánky, odkazy na zaujímavé videá a podobne, tak ako doposiaľ.

V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

tel.: 0948 203 003
email: info@veterany.eu