Redakčný príhovor: tohtoročná veteránska sezóna naberá obrátky

Ako ste si na našich stránkach určite všimli, tento víkend to tu v Blave doslova prekypuje dopravnou nostalgiou. Jazdia historické električky (so predsa len BMEŽ 31 + SGP 135 a DPMB 38, ne DPMB 38 + SGP 135 a ČKD TATRA T2), historický trolejbus 9 Tr a historické autobusy Škoda 706 RTO a ŠM 11. Okrem nich sa v sobotu do premávky mimoriadne zaraďuje aj Ikarus 280.10, ktorý spája centrum mesta s Prvým parným dňom na Rendzi. To pre našu redakciu prináša možnosť zmapovať v aj toto podujatie. Podobne ako vlani, aj tento rok tam premáva aj historický motorák z Hlavnej stanice. Samozrejme, spomenuli sme iba jediné mesto, ktoré je dôkazom toho, že tohtoročná veteránska sezóna je v plnom prúde.

Čo sa týka našej redakcie, darí sa nám nadväzovať ďalšiu a ďalšiu spoluprácu s rôznymi klubmi, združeniami, ale aj dopravnými spoločnosťami, ktoré sa verejne neprezentujú nikde. Niektorí ďalší nás zaradili do spolupráce k renomovaným a dlhoročným periodikám vo veteránskej branži, čo nás úprimne teší. Dôkazom toho, že na našu stránku ste si skutočne zvykli ako na stály a súhrnný zdroj aktualít o podujatiach, je aj dnešná sobotňajšia návštevnosť – v čase len od 7-9.00 ráno si stránky pozrela takmer stovka návštevníkov.

Tešiť sa však máme na čo všetci – celoročná ,,akcia veterány 2011″  je pred nami 🙂 a v  prípade, že sa budete ,,vyskytovať“ na nejakej akcii, pošlite nám zopár fotografií a text a podeľte sa tak s ostatnými vernými čitateľmi našej stránky.

-red-

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.