Tip na vianočný darček: Hodiny s vlastným motívom

V televízii už začínajú vianočné reklamy, čím sa začína vianočná atmosféra a ošiaľ. Ako sme sľúbili v časti Pripravujeme, ponúkame Vám tip na originálny a lacný darček, ktorý zaručene poteší Vašich blízkych.

Prečítajte si viac.

Vianoce sa blížia a Vy neviete čo pre svojich blízkych? Dnes Vám dáme jeden tip. Veterany.EU po hodinách s veteránskym motívom totiž začali predávať aj hodiny s vlastným vzorom. Môžete si teda na ne dať váš ľubovoľný obrázok. Šálky, trička to je obyčajné. Ale videli ste niekedy mať niekoho vlastné hodiny? Potešte svojich blízkych s Vašou spoločnou fotografiou…. Darček je vhodný aj do školy. Môžete s ním obdarovať triednu učiteľku, ak Vám v triede chýbajú hodiny. Neváhajte preto a dajte si vyrobiť originálne hodiny s vlastným motívom teraz so špeciálnou zľavou 17%.

Cena: 6,- € → zľava –17% = 5,- €

V prípade záujmu neváhajte a kontaktujte nás na suveniry@veterany.eu a do e-mailu nezabudnite priložiť fotografiu. Môžete si vybrať aj farbu ručičiek. V prípade záujmu Vám pred výrobou môžeme poslať aj náhľad.

Ešte stále si však môžete vybrať aj hodiny s vetránskym motívom alebo vystrihovačku električky z TREŽ.

Všetky naše suveníry nájdete TU.

Redakcia

 
Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.