Tip na november: Netradičný 17. november v obci Dojč

DOJČ – Vážení a milí občané obce Dojč, okolitých obcí, Záhoráci, aj cezpolní ludé! Dojčanský akčný výbor (DAV) organizuje na deň 17. novembra o 14:00 druhý ročník recesistickej spomínkovej akcije v obci Dojč, na kerú ste šeci srdečňe pozvaní a vítaní.

Dojdzite sa zabavit, zaštrngat klúčkama, či zakričat si na tribúne spouem s „revolucionárama“ a dalšíma osobnoscama, keré s nama bojovali za slobodu, mír a demokraciu aj v minulosci. Občerstvení bude nachystané.

Dovolujeme si týmto oslovit dobrých ludzí – sponzorú, kerí by sceli podporit osobňe aj finančňe túto akciju a prispjet na organizáciu DAV.

Budeme rádzi, ked sa ozvete a prispjejete jak uznáte za vhodné – vjecňe, finančňe, osobňe. Možete napríklad aj zavouat záhoráckému prezidentovi Palovi Nemcovi Lelínovi, alebo bársjakému čovjekovi z DAVu. Ďekujeme.

V prípadze, že by se našel sponzor, kerý by zaplacil naftu a dálničné poplatky, mohlo by sa príst na túto akciju retro-historickým autobusem. Ak scete prispjet, kontaktuje našu redakciu e-mailem na redakcia@veterany.eu.

Autor: Obec Dojč a Jaroslav Filo

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.