Tieto Š 706 RTO a RO sú na predaj v ČR

dscf1372Jeden z našich čitateľov nám do redakcie zaslal tieto fotografie autobusov a vrakov autobusov 706RTO a sťahováku 706RO, ktoré sú na predaj v ČR. I keď vozidlá vyzerajú byť v dosť zúboženom stave, údajne sú niektoré naštartovateľné a majú dokonca aj ŠPZ a TP. Nazdávame sa, že niekomu by mohli poslúžiť ak už nie na kompletnú renováciu, tak aspoň na diely a súčiastky.  Pozrite si  fotogalériu. Keďže v týchto dňoch začíname testovať nejaké nové fotogalérie, aby sme vám umožnili pohodlnejšie prehliadanie obrázkov, môžte prípadne kliknúť AJ NA TENTO ODKAZ a pozrieť si obrázky vo formáte FLASH. Za názory a pripomienky na vylepšenia budeme vďační!

5 Comments

  1. Dobry den, podľa včerajšieho e-mailu jedného z čitateľov je sťahovák RO už predaný a on ako majiteľ si ho má v najbližších dňoch odviezť. Majiteľ si neželal byť menovaný, čo rešpektujeme. Namietal, že nám autor týchto fotografií poslal neoverené informácie. Takže upozorňujeme, že v prípade, ak máte záujem o niektoré vozidlo, musíte sa o aktuálnosti tej-ktorej ponuky informovať priamo u neho. Overiteľnosť, resp. aktuálnosť údajov je vzhľadom k tomu, že všetky dochádzajúce príspevky sú ,,tak trochu neoveriteľné“, je značne založená na dôvere v samotného čitateľa či autora informácie. Nič to ale nemení na filozofii tejto webstránky a preto pokojne naďalej posielajte svoje fotografie a informácie – samotný záujem o vozidlá v teréne záujemcami overí resp. neoverí všetky fakty. Občasná nepresnosť, aj keď nás neteší, nás predsa neodradí!

  2. Omlouvám se za jakoukoli mystifikaci ale jak jsem nakoupil tak prodávám,ono uvěřit,že většina toho co tam pan majitel má na zahradě,a jde nastartovat? taky neznělo příliš důvěryhodně.Obvzlášt to stěhovací 706RO v polo rozebraném stavu.Tedy ještě jednou velká omluva, za nepříjemné komplikace.
    Každopádně další zachraněnej kus,k renovaci, či odběru funkčních dílů.

  3. Ahoj Dejvi ja myslim ze sa nic vazne nestalo, take posuny su aj pochopitelne, niekedy sa veci menia zo dna na den 🙂 Momentalne ,,veselo“ chripkujem od vcera tak hadam budem do pondelka fit a skusime sa k tomu este vratit. Diky a vsetkym pekny vecer!

  4. Dobry den koho mam oslovit ak by som chcel SPZ a TP z niektoreho autobusa RTO co su na fotkach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.