Služba prenájom veteránov dnešným dňom spustená

■ HĽADÁTE VETERÁN NA PRENÁJOM?

Organizujete svadbu či akciu ktorú potrebujete oživiť niečím nevšedným?
Po obrade konáte svadobnú hostinu a potrebujete tam nejako prepraviť pozvaných?

Urobte to štýlovo a prenájmite si na túto príležitosť historické vozidlo.

 

Ako? Veľmi jednoducho.

1. Napíšete e-mail s Vašou žiadosťou na prenajom@veterany.eu a do e-mailu napíšete o aký typ veterána máte záujem (auto, autobus…), na aký termín ho potrebujete a samozrejme miesto konania akcie.

2. Na Vašu e-mailovú adresu Vám odošleme sprostredkovateľskú zmluvu (neobsahuje žiadne “malé písmená” ani podvody) ktorej podpisom sa obe strany zaväzujú na vzájomnej spolupráci pri hľadaní vhodného veteránu.

3. Po podpísaní zmluvy oboma zmluvnými stranami začneme pre Vás hľadať vhodného veterána.

4. Po zostavení ponuky vhodných veteránov Vám zašleme ich obrázky a ak budú k dispozícii aj jednotlivé ceny za prenájom.

5. Po vybraní vhodného veterána nám zašlete sprostredkovateľský poplatok v sume 20,- € a po jeho obdržaní Vám pošleme kontakty na majiteľov daného veterána.

6. Po obdržaní poplatku Vám vystavíme faktúru, alebo príjmový doklad a pošleme Vám ich spolu s podpísanou kópiou zmluvy.

A preto neváhajte a posielajte nám svoje žiadosti už dnes..

 

■ MÁTE VETERÁNA A CHCETE HO PRENAJAŤ?

Prenajímate vaše vozidlá na najrôznejšie účely (zájazdy, svadby, nakrúcanie filmov,…)? Na e-mailovú adresu prenajom@veterany.eu nám pošlite jeho technické parametre,  fotografie, cenník za prenájom a samozrejme kontakty na Vás . Bezplatne Vás zaradíme do našej databázy a pomocou novej služby Prenájom veteránov sa pokúsime sprostredkovať prenájom Vašich historických vozidiel.

-red-
Komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.