Je tahle Škoda 706 RTO skutečně prodaná?

16.6.2009 – Před nějakým časem jsem z projíždějíciho auta na jednom vrakovišti zahlédl nedaleko od mého bydliště autobus Skoda 706 RTO. Tak jsem ho vyfotil přes plot, zašel i na to vrakoviště, ale byl tan dost nesympatický pán s ukrajinským/ruským přizvukem a ten mi na dotaz, zdali si mohu autobus vyfotit, řekl, že autobus je údajně prodaný a že si ho tudiž nemám co fotit. O údajném prodeji jsem zahlédl nějakou letmou zmínku na nějakém fóru a jestli se nemýlim, byla už také starší.

Posílám fotky redakci Veteranbusu a odkaz na mapy, kde se autobus nachází a je ho možné i vidět na leteckém snímku.

Třeba se najde někdo, kdo bude schopen prodejce na vrakovišti presvědčit, aby ho opravdu odprodal. 🙂

MAPY:

Další podrobnosti k jeho stavu nevím, jen to, co je vidět na fotografiích. Co se týče toho, komu doopravdy patři, také netuším. Jedině co vím je, že mi zaměstnanec toho vrakoviště řekl, že je prodaný. Foto jsem pořídil na konci května tohoto roku.

Hancak „Hacislav“ Emil

8 Comments

  1. z té fotky bolí srdce…. a myslím, že flaška vodky by „pánovi“ otevřela nejenom pusu, ale také i možnost, jak se k němu dostat??? 🙂 Je to v Praze? Mám pocit, že jsem také někde zahlédl…. Petr

  2. Petr:
    Áno, je to v Prahe – viď odkaz v článku, ale skopíruj si ho bez toho zde na konci.

  3. Myslel som, že ten odkaz tam priamo otvorí foto na Street view, kde je kúsok RTO zachytený. Žiaľ, nefunguje to tak, ale keď sa prejdete po ulici, najdete ho.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.