Webstránka o Trenčianskej elektrickej železnici je zrušená

Všetkým priaznivcom Trenčianskej elektrickej železnice oznamujeme, že oficiálna webstránka tejto železnice (www.trez.wbl.sk) je od 12. novembra 2010 zrušená a jej obnovenie sa nepredpokladá. V prípade záujmu o prevádzku stránky, kontaktujte jej administrátorov e-mailom na trez@wbl.sk. Na našej stránke však aj naďalej nájdete komplexné informácie (cestovný poriadok, história, popisy vozidiel,…) o tejto zaujímavej regionálnej električke.

Redakcia

4 Comments

  1. Rád by som vás poopravil. Tá stránka o ktorej píšete je oficiálna stránke Železničnej spoločnosti Slovensko, resp. Železníc Slovenskej republiky, ktoré dopravu na tejto trati zabezpečujú. Tá stránka, o ktorej som informoval ja, bola oficiálna stránka TREŽKY a bola spomenutá aj na vami uvedených stránkach.

  2. To je tvrdenie asi take ako povedat ze imhd.sk su oficialnymi strankami MHD bratislava. Oficialne stranky mozu byt jedine take, ktore prevadzkuje majitel, resp. prevadzkovatel drahy. A ten by rozhodne nerobil stranky na webe kde sa deti ucia robit web stranky…

  3. Boli to stránk fanúšikov Trenčianskoteplickej električky a keďže to bola jediná stránka o TRŽKE, dá sa považovať za oficiálnu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.