Katalog náhradních dílů – Škoda 706 ROch

2.7.2009 – Náš partnerský autobusový portál www. autobusovenoviny.cz dnes priniesol informácie o tom, že získal  vzácnu knihu – Katalog náhradních dílů – Škoda 706 ROch.

,,Asi se nejedná o novinku na knižním trhu. Přesněji – na knižním trhu tento titul seženete asi už jen velmi obtížně. Možná úplně nejpřesnější bude konstatování, že tento titul již asi neseženete vůbec… Jedná se totiž o tištěný „Katalog náhradních dílů Škoda 706 RTO ch – autobusový podvozek“. Vydání, které se dostalo do Autobusových novin, pochází z roku 1965. Další exemplář, který se nám podařilo vypátrat, je z roku 1972 a již nese podtitul „autobusové šasi“.

Hned po obsahu, který je rozdělen do 23 skupin (od celku MOTOR přes nápravy, rám, brzdy až po elektrickou výstroj vozu a výbavu) lze nalézt nanejvýše zajímavou a potřebnou stránku, která zahrnuje kompletní seznam VŠECH OSMNÁCTI poboček podniku Mototechna v celém Československu, prodávající náhradní díly vozů škoda,“ píšu Autobusové noviny.

Viac informácií si precitajte na www.autobusovenoviny.cz
odkaz na článok: http://www.autobusovenoviny.cz/clanek/1307/co-nemuze-ve-vasi-knihovnicce-chybet

Redakcia Veteranbusu osloví našu partnerskú redakciu s prosbou na preskenovanie vzácnej knihy, ktorú následne v našom grafickom štúdiu zdigitalizujeme, vyretušujeme a prevedieme do textovej podoby a formátu elektronickej knihy PDF. PDF následne umiestnime do našej knižnice Veteranbusu, v ktorej sa snažíme zachovať všetky vzácne dobové dokumenty, logá a podobne.

Komentár

  1. mali by sme záujem o náhradné diely na RTH-706 (predné lemy blatníka)

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.