Jesenné Rendez Vous sa prekladá o týždeň

1119_bPriaznivci automoto-veteránov budú musieť navštíviť avízované podujatie košického veteránklubu Cassovia Retro o týždeň neskor – teda 18. 10. 2009. Podľa organizátora sa akcia preložila kvôli nepriaznivému počasiu. Dúfajme teda, že nadchádzajúci víkend sa polepší a z Jesenného Rendez Vous získame kopec pekných fotografií :)Pozrite si pôvodný plagát – termín 11.10 sa presunul presne o týždeň: teda na 18.10.Zraz je  na parkovisku pred OC Carrefoure  v Košiciach od 10:00 – 10:30 hod. Od 10:30 hod. spoločná jazda po trase:Šaca, Bukovec, Myslava, N.Klátov, Hyľov, Zlatá Idka a späť cez Rudník, Jasov, Moldava nad Bodvou, do motorestu DUBKY na spoločný obed-cca o 13:00,hod. Spoločný odjazd do Košíc cca o 15:00 hod.Stretnutie je určené pre vozidlá do r.v.1975.
Organizátor: Veterán klub Cassovia Retro

1119_b

1 Comment

  1. ahojte košičania, pojdete na rendez vous? mam kolegov novinarov v kosiciach co mi slubili fotky ale keby niekto isiel z veteranistov tak by nam mohol porobit nejake pekne zainteresovane snimky hadam 🙂 len nech neprsi

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.