Fialová ŠL-11 sa našla v Prahe

Ešte pred niekoľkými mesiacmi sme na našej stránke zverejnili výzvu ohľadom fialovej Karosy ŠL-11, ktorej fotka kolovala internetom a našiel sa záujemca, ochotný renovovať ju. Kontaktoval v tom čase našu redakciu s prosbou, aby sme mu pomohli nájsť ju. Božie mlyny melú pomaly ale isto a s odstupom času sa fialová ešelka našla – stojí v Prahe na jednom súkromnom pozemku. Medzičasom sme však stratili kontakt na záujemcu o ňu – týmto ho vyzývame, aby sa našej redakcii ozval on, alebo iný záujemca o toto vozidlo a poskytneme jeho konkrétnejšiu polohu. Iba za účelom renovácie alebo na náhradné diely! Priekupníkom a ,,očesávačom“ vrakov informácie neposkytujeme. Vďaka za pochopenie.

Za foto a informácie ďakujeme našim čitateľom Petrovi (nick Petrjun) a Jirkovi Benešovi z Prahy.

4 Comments

  1. admin: Pre vsetkych zaujemcov prepisujeme odkaz k fialovej SL od zaujemcu:

    Dobry den, tak jsem dnes zkontaktoval majitele pozemku a autobus není k mání 🙁 Je přestavěn jako doprovodné vozidlo na automobilové závody, v zadní části je transportní rampa pro automobil a v přední části posezení, postele a kuchyň.

  2. RE Diamant: Neposlali by ste nám krátky článoček s fotkami o priebehu prác na ŠM 16,5?

  3. Myslím, že na mojom webe je kopec fotografií a aj obsiahly popis ku každej z nich. Tak jedine, že by sa Vám chcelo z toho niečo zostaviť. Je mi ľúto, ale ja fakt potrebujem veľa času na autobusy. Cez deň treba aj pracovať a popri tom ešte aj urobiť niečo na autobusoch, po večeroch treba hľadať diely či kresliť výkresy a pod.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.