Tip na víkend: Historickým motoráčikom do Bardejova

26. Magda je jednym z mala vlakov, ktore sa v sucasnosti v Levoci ukazu...KOŠICE, BARDEJOV – Dámy a páni, na konci prázdnin si vás dovoľujeme pozvať na netradičnú jazdu historickým motoráčikom na jarmok do Bardejova, kam vás Magda s Ľubkou zavezú už po druhý raz. (Prvykrát ste mali možnosť minulý rok.) Magda s Ľubkou z košickej stanice vyrazia v sobotu 27. augusta o 7:55, počas cesty zastavia v Kysaku, Prešove, Šarišských Lúkach i v Kapušanoch pri Prešove a chýbať nebudú ani vyhliadkové jazdy po bardejovskej vlečke.

V rámci leta Bélu Keléra je pre malých i veľkých pripravený bohatý program, v rámci ktorého ožije nielen Radničné námestie, ale aj historická radnica na námestí hudbou, programom pre deti a mládež i tradičným jarmokom, ktorý sa uskutoční už po 45. krát v novodobej histórii. Historicky pôjde už o 665. Bardejovský jarmok. Nadšenci z Klubu historických koľajových vozidiel si, samozrejme, v čase od 10:20 do 12:00 prichystali aj kyvadlové jazdy po miestnej vlečke vychádzajúcej zo stanice do bývalého JAS-u, chýrnom to kedysi obuvníckom závode v Bardejove.

Bardejovska strela 2016b

Počet miest vo vlaku obmedzený a tak si radšej už teraz rezervujte lístky na e-maili alebo cez formulár na www.khkv.sk. Magda s Ľubkou sa už na vás tešia!

Bardejovska strela 2016

Text & foto: Tomáš „Sergej“ Halža

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.