Tip na september: Narodeninová jazda s Albatrosom do Hronca

BRATISLAVA, HRONEC – ALBATROS klub, o.z. pri RD Bratislava hlavné, ZSSK SLOVENSKO a Čiernohronská železnica vás pozývajú na trojdňový železničný výlet vlakom ťahaným parným rušňom 498.104 „Albatros“, ktorý sa uskutoční v dňoch 20. – 22. septembra 2019. Vo vlaku budú zaradené ležadlové vozne Bc a historický reštauračný vozeň s čapovanými nápojmi a domácimi jedlami.

 

 

PROGRAM:

Piatok 20. septembra
– celodenná jazda parným vlakom z Bratislavy do Hronca
– mimoriadne foto zastávky
– po príchode do Hronca prípitok k narodeninám a večerné opekanie pri vatre

Sobota 21. septembra
 spoločné fotenie s rušňami ČHŽ a jazdenie na Čiernohronskej železnici
– možnosť pešej a cyklo turistiky
– podvečer grilovanie

Nedeľa 22. septembra
 v doobedňajších hodinách odchod z Hronca na spiatočnú jazdu parným vlakom

V cene je ubytovanie v ležadlových kupé, čaj a káva zadarmo neobmedzene počas prevádzky reštauračného vozňa a prípitok šampanským v piatok po príchode do Hronca. Účastníci narodeninovej jazdy majú automaticky všetky jazdy na Čiernohronskej železnici za symbolickú cenu 2,-€ / osoba / vlak.

CENA jednosmernej miestenky z Bratislavy do Hronca: 25,- € / osoba – na jazdu je potrebné si vopred rezervovať miesta!

Výťažok z cestovného bude použitý na opravu a udržiavanie prevádzkyschopného stavu rušňa 498.104 Albatros. Vo vlaku neplatia žiadne iné zľavy. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade technických príčin môže byť hnacie vozidlo nahradené iným.

Odporúčame cestujúcim skontrolovať si odchod vlaku deň vopred.

Nenechajte si ujsť skvelú atmosféru stretnutia najväčšieho a najmenšieho parného rušňa a objednajte si miestenky už dnes!

OBJEDNÁVKY MIESTENIEK:
– elektronicky na e-mailovej adrese: albatrosklub@albatrosklub.skalbatrosklubbratislava@gmail.com do vypredania kapacity vozidiel. ALBATROS klub, o.z. RD Bratislava hlavné, Tupého ul. 4, 813 05 Bratislava

Storno objednávky a vrátenie cestovného: V prípade požiadania o vrátenie cestovného bude vrátených 10% cestovného, ale je možné si zabezpečiť náhradníka.

Informácie denne po 15:00 n telefónnom čísle 0907 244 150. webovej stránke www.albatrosklub.sk, alebo e-mailom na albatrosklub@albatrosklub.sk.

Autor: ALBATROS klub
Foto: Archív

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.