Tip na prázdniny: Stretnutie vozidiel TATRA 805

T 805RADANKA U KONĚŠÍNA – V dňoch 30. 07. – 01. 08. 2010 usporiada VVC Březník ďalšie stretnutie priaznivcvov kačen všetkých modifikáciií a rôznych rokov výroby. Akcia sa koná vo výcvikovom stredisku Jirky Introviče ,,RADARKA“ v Koněšíně u Třebíče. Čaká vás jazda v duchu náučných prírodovedeckých vychádzok Březnického klubu a Zlomené poloosy podľa itinerára krásným okolím Dalešické priehrady, terénna vložka, umelý polygon, pre záujemcov adrenalinové zážitky, stretnutie so starými i novými kamarátmi – majiteľmi kačenek, kopec rozprávania, skrátka tak ako minulý tok – pohodový víkend.

Stretnutie je trojdňové s možnosťou predĺženia pobytu na Radarce a využitia niektorej z ponúkaných možností – adrenalinové športy, kúpanie v neďalekej Dalešické priehrade (2 km), plavba parníkom, Dalešický pivovar a iné. Ubytovanie bdue vo vlastných vozoch, stanoch, alebo vo vojenských stanoch podľa dohody.  Možnosť vlastnej stravy, alebo stravovanie v rámci areálu za prijateľné ceny.

Prihlášku na akciu nájdete TU.
Cena: 3 000 Kč, deti do 15 rokov – 1 500 Kč, Cena zahrňuje prenájom kempu, sobotný obed na trati a čiastočné pokrytie nákaldov na akciu.

Tatra 805-stretnutie

Zdroj: http://www.vvcbreznik.estranky.cz/
Úprava: Jaroslav Filo

Video:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.