Tip na prázdniny: III.ročník značkového zrazu JAWA 350

Java 350cBANSKÁ BYSTRICA – Veterán Klub Banská Bystrica vás v nedeľu 29. augusta 2010 pozýva 3. ročník značkového zrazu JAWA 350. V priebehu tohto ročníka sa zúčastnia osláv SNP, pod názvom „cena SNP“, ktoré poriada mesto Banská Bystrica. V prvom ročníku sa na tomto podujatí zúčastnilo 60 motoriek, v 2. ročníku ich zz dôvodu nepriaznivého počasia bolo len 25.

Pre účastníkov je pripravená prekrásna trasa, ktorá povedie údolím Hrona do banského mestečka Banská Štiavnica, odtiaľ kľukatými cestičkami horským prostredím do obce Vyhne, ďalej Žarnovica, kde budú v rámci pretekov v plochej dráhe „Zlatá prilba“ vystavené motorčeky zn. JAWA 350. Malou okružnou jazdou budu prezentovať stroje a odtiaľ smer Kremnica, Šturec až do autokempingu Tajov kde bude slávnostné zakončenie stretnutia účastníkov a priaznivcov JAWA 350.

Priebeh podujatia:

07:00 – 09:00 Príchod a prezentácia účastníkov – Veterán Klub Banská Bystrica, Partizánska cesta 97 (výpadovka smer Brezno, areál SAD)
09:00 Odchod smer múzeum SNP

Štartovné: 10 €

Zdroj: http://www.oldtimer-ahv.sk/
Úprava: Jaroslav Filo
Foto: www.oldtimer.ahv.sk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.