Tip na október: Výlov hradeckého rybníka 2011

TOVÁČOV – Kroměřížská dráha, o.s. a Klub přátel kolejových vozidel Brno srdečne pozývajú všetkých malých i veľkých na jazdu už tradičnými zvláštnymi vlakmi na Výlov Hradeckého rybníka v Tovačově. Vlak zložený z historickej dieselhydraulickej lokomotívy T444.1516 „Karkulka“ a dvoch prípojných vozov rady Bix(s panoramatickými čelnými sklami), ale v vniektorý prípadoch zabezpečené aj novozprevádzkovnaým motorovým vozom 850.044„Krokodýl“, bude po lokálke z Kojetína do Tovačova jazdiť už tento víkednd 22. a 23. októbra 2011.

Rovnako ako v minulých rokoch budú jesenné vlaky jazdiť pri príležitosti konania tradičného Výlovu Hradeckého rybníka v Tovačově, kde na Vás okrem verejného výlovu rýb čaká bohatý jarmok, päťové atrakcie a predaj kaprovitých a dravých druhov rýb (nie len) na vianočný stôl.

Cestovné:

celá trasa Kojetín – Tovačov alebo opačne….30,- Kč
spiatočné cestovné Kojetín – Tovačov…………….50,- Kč
jednosmerné cestovné Kojetín – Lobodice………20,- Kč
jednosmerné cestovné Lobodice – Tovačov…….10,- Kč
preprava bicykla, alebo zvieraťa……………20,- Kč

deti od 6 do 15 rokov platia zľavnené cestovné 
deti do 6 rokov cestujú zadarmo (vrátane detského kočíka)

Vlaky budú jazdiť za každého počasia a rovnako ako v rokoch minulých, aj tento rok sa môžu dobré deti deti tešiť na drobné darčeky od sponzorov akcie.

Cestovný poriadok:

Plagát: 

Spracoval: Patrik Špačinský
Zdroj: Kroměřížská dráha, o.s.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.