Tip na október: Akcie Klubu priateľov lokálok

ČESKÁ REPUBLIKA – V sobotu 6. októbra 2012 organizuje Klub priateľov lokálok viacero zaujímavých akcií na ktoré by sme Vás v tomto článku radi upozornili.

Burčákové slavnosti Hustopeče

Pojedte s námi v sobotu 6. října 2012 přímým motorovým vlakem z Brna na hustopečské Burčákové slavnosti. Vyjíždíme v 8:30 z Brna hl. n., návrat je plánován na cca 18:00. Poveze nás historický motorový vlak ve složení M286.0044 „Krokodýl“, přípojný vůz 020 Balm a M240.0113 „Singrovka“, takže neváhejte. Kapacita soupravy je omezená na 172 sedících cestujících.
V Hustopečích je zajištěn bohatý program (Středověký jarmark – historické tržiště s celodenním programem, ukázkami tradičních řemesel, zvěřincem, staročeskou krčmou, chutnými pokrmy a nápoji – dobové tance, pohádky pro děti, šermíři a mnoho dalšího.

Rezervace jízdenek a bližší informace na www.parni-jizdy.cz,

Za pivínkem do Kácova

Historický motorový vlak v trase Kolín hl. n. – Ledečko – Kácov zastávka a zpět. vypravuje občanské sdružení Klub přátel lokálek. Cílem cesty je pivovar Kácov, jeho prohlídka, degustace a návštěva restaurace, případně návštěva hradu Český Šternberk.

Senátorský motorák

Senátor ing. Jan Hajda vás zve v sobotu 6.10. na výlet historickým motorovým vozem M240.0113 „Singrovka“ do Lednice. Vlak vyjíždí z Břeclavi v 11:00, 13:00 a 15:00, z Lednice se vrací ve 12:00, 14:00 a 16:00. Takže přijeďte se svézt a využijte pozdního babího léta k projíždce po malebné lokálce vedoucí Lednicko-Valtickým areálem. Před lednickou restaurací Myslivna je připravena zábava pro celou rodinu.

Autor: Klub priateľov lokálok

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.