Tip na máj: Cassovia classic 2016

cr70KOŠICE – Ste fanušikom historických vozidiel a nikdy ich nemáte dosť? Alebo aspoň jedno vlastníte a chceli by se sa s ním pochváliť a spraviť si s ním výlet po východnom Slovensku?  Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali áno, tak najbližšia veteránska akcia je určená práve pre vás! V dňoch 26. – 29.mája 2016 (štvrtok – neďeľa) sa v Košiciach uskutoční už 3. ročník podujatia Cassovia classic, konaného na základe úspešného 1. ročníka v roku 2014.

Účastníci v rámci podujatia spoznajú nielen zaujímavé zákutia Košic, ale aj širšieho okolia. Pripravená je prehlidka kaštieľa v Markušoviachletohrádku Dardanely a na druhý deň veteránska výprava zavíta do maďarského Szinpetri v malebnom prostredí národného parku Aggteleks. Na svoje si prídu aj diváci, ktorí budú môcť zúčastnené historické vozidlá v dopoludňajších a večerných hodinách obdivovať nielen na Hlavnej ulici, ale i v Mestskom parku a Kulturparku (pre mimokošičanov: bývalý areál kasární na Kukučínovej ulici). Záverečný ceremoniál s udeľovaním cien sa bude konať v Kulturparku a bodkou na záver bude koncert Roba Opatovského.

Viac informácií ako i program nájdete na stránkách www.cassoviaclassic.sk

 

cassoviaclassic-maly

Text: Tomáš „Sergej“ Halža

 

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.