Tip na jún: MDD jazda s Albatrosom do Valtíc

BRATISLAVA, VALTICE – Milí priatelia, nadšenci parnej nostalgie! Pozývame vás na mimoriadnu celodennú jazdu parného rušňa 498.104 „Albatros“, ktorá sa uskutoční v sobotu 2. júna 2018 pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Jazda „S Albatrosom na MDD do Valtíc„ bude tradične venovaná hlavne deťom. Témou jazdy budú preto knihy, čítanie z kníh a vyvrcholením bude krst dlho očakávanej knižky ALBATROS klubu s názvom ALBATROSY, rýchlikové parné rušne.

Počas jazdy bude okrem čítania z kníh od kníhkupectva MARTINUS pripravená aj tombola, súťažný test, súťaž v kreslení.

Trasa vlaku: Bratislava hlavná stanica – Kúty – Břeclav (CZ) – Valtice (CZ) a späť.

Vo Valticiach je plánovaná prestávka cca 4,5 hodiny na voľný program. Odporúčame pozrieť si stránku www.valtice.eu časť turistika/turistické ciele. Na prehliadku zámku je nutné sa vopred objednať na www.zamek-valtice.cz.

Predpokladaný odchod vlaku je o 08:00. Predpokladaný návrat do Bratislavy je o 18:00.

 

CESTOVNÝ PORIADOK

PRÍCHOD ODCHOD ŽST PRÍCHOD ODCHOD
07:58 Bratislava hlavná stanica 18:30
08:23 08:31 Zohor
Malacky 17:51 17:53
09:01 09:06 Kúty 17:22 17:27
09:17 10:31 Břeclav 16:05 17:05
10:50 Valtice 15:50

 

Cena lístka pre deti od 0 do 15 rokov je 25,- €.
Cena lístka pre dospelých je 30,- €.

V mimoriadnom vlaku neplatia žiadne zľavy. Cestujúci a rodičia detí sú povinný mať so sebou doklad totožnosti. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade technických príčin môže byť akcia zrušená, alebo môže byť hnacie vozidlo nahradené iným vozidlom. Na jazdu odporúčame uzavrieť si cestovné poistenie (jazda cez Českú republiku). Cestujúci sa účastnia jazdy na vlastnú zodpovednosť.

Úhrada cestovných lístkov a objednávky:

Na túto jazdu z dôvodu obmedzenej kapacity voľných miest NIE JE MOŽNÉ rezervovať lístky!

Lístky si objednáte e-mailom na adrese: albatrosklub@albatrosklub.sk, uveďte počet miest a druh lístka. Následne vám bude pridelený variabilný symbol.

Iba uhradené lístky po pridelení variabilného symbolu budú mať potvrdené miesto vo vlaku. Preto je potrebné úhradu vykonať do 48 hodín od pridelenia v.s., inak bude v.s. neplatný a uvoľnený na predaj ďalším záujemcom.

Lístky je možné uhradiť aj v hotovosti v Závodnom klube Valčík na Podkolibskej ulici č.1 v Bratislave. Odporúčame ale vopred si overiť prítomnosť členov klubu na tel. čísle 02/2029 4083 (nechajte dlhšie zvoniť, môžu byť v sále J ).

Uhradené lístky cez bezhotovostný styk si cestujúci môžu vyzdvihnúť:
– osobne v Závodnom klube Valčík alebo
– osobne ráno, hodinu pred odchodom vlaku

 

Autor: Patrik Špačinský
Zdroj: Albatros klub

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.