Tip na víkend: Historickým motorákom na Flóru Olomouc

BRNO – Odvezte sa 25.–28. apríla 2013 historickým motorákom Hurvínek na záhradnícku výstavu Flora Olomouc! Za farební my a voňavými exponátmi sa môžete na olomoucké výstavisko dopraviť zdarma. Do Olomouce na výhodní lístok VLAK+.

Oficiálnym dopravcom jarnej medzinárodne výstavy a veľtrhu FLORA OLOMOUC 2013  sú aj tento rok České dráhy.

Pre všetkých , ktorí pôjdu na najkrásnejšiu českú kvetinovú výstavu pripravili špeciálnu ponuku VLAK+. Pri ceste do Olomouce cestující nárok na zľavu dokladovať nijak nemusí, stačí, ked o zľavu na pokladni požiada. Pri ceste naspäť však musí pri kontrole dokladov ukázať lístok VLAK+ Flora označení razítkom, ktoré získa priamo na výstavisku v expozici Českých drah (v pavilóne E).

Keď bude na lístku razítko chýbať, nebude lístok so zľavou VLAK+ uznaný a cestujúci zaplatí za túto cestu cestovné, na ktoré preukáže nárok. Lístok VLAK+ neplatí ako vstupenka na veľtrhy.

Pozrite si aj  si parné lokomotívy a historickou techniku v Expozici historických vozidiel v Olomouci na Táborskej ulici. Otvorená je počas veľtrhu od 9:30 do 17:00. Do múzea sa dostanete novým podchodom od hlavnej stanice.

Viac o výstave flóra nájdete TU.

Zdroj: http://82.117.128.81/zazitky/kam-na-vylet/818-s-jizdenkou-vlak-na-floru-olomouc

návštevníkov videlo tento článok

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.