Spustili sme FB stránku o železničnej trati 117

Cestný a železničný veterán pózujú na malebnej staničke Brezová pod BradlomPo úspešnej jazde nostalgickým vlakom do Brezovej pod Bradlom pri príležitosti 135. výročia narodenia generála M. R. Štefánika, sme sa rozhodli pokračovať v nostalgických jazdách po raganovskej štreke. V tomto roku sa s nami po tejto trati budete môcť odviezť 25. júna, 20. augusta a 3. septembra 2016. Pri tejto príležitosti sme v uplynulých dňoch spustili facebookovú stránku Trať 117 Jablonica – Brezová pod Bradlomna ktorej nájdete aktuálne informácie a zaujímavosti o tejto malebnej trati.

Vytvorenie špeciálnej stránky o železničnej trati 117 je jednou z aktivít zameraných na propagáciu tejto trate ležiacej na území Trnavského a Trenčianskeho kraja. Prostredníctvom nej Vás budeme priebežne informovať o pripravovaných jazdách, no nájdete tam aj rôzne zaujímavosti z histórie trate. Budeme veľmi radi, ak sa s nami prostredníctvom nej podelíte o Vaše spomienky, fotografie, či videá viažuce sa k tejto trati,“ hovorí predseda združenia Jaroslav Filo.

Podrobnejšie informácie o jazdách do Brezovej pod Bradlom Vám prinesieme v najbližších dňoch. Sledujte náš web i facebook a dozviete sa viac.

Redakcia

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.