ROČENKA VETERANBUS 2009 DOSTUPNÁ SKLADOM!

3.7.09 – Milí priatelia historických autobusov, oznamujeme dostupnosť papierového vydania prvého čísla ročenky česko-slovenských historických autobusov skladom počnúc dnešným dňom. Vydanie vyšlo v limitovanej edícii iba 100 kusov!

Ročenka je plná zaujímavostí, informácií a fotografií zo sveta našich hist. autobusov v roku 2008-09. Kompletné vydanie v náhľade si môžete pozrieť na www.veterany.eu (ročenka je vo formáte flash, listujte v nej poťahovaním za vonkajšie rohy stránok).

AKO SI OBJEDNAŤ ROČENKU, AKO ZAPLATIŤ:
1. Ročenku si objednajte zaslatím e-mailu na adresu: redakcia@veterany.eu
2. Cena ročenky: 10 eur s DPH / 270 Kč + poštovné: 90 Kč do ČR a 1,50 EUR v rámci SR
3. Zaplaťte cenu ročenky + poštovné priamym vkladom alebo prevodom na účet:
Názov účtu: Jaroslav Verlík
Banka: Tatrabanka Slovensko
Hodžovo námestie 3 Bratislava, SK
č.ú: 261 132 4505
kód banky: 1100
IBAN: SK27 1100 0000 0026 1132 4505
Swift: TATRSKBX

Dôležité:   Do správy pre prijímateľa uveďte meno a poštovú adresu, na ktorú vám ročenku(y) zašleme. Zásielka bude expedovaná DOPORUČENE! Zásielky expedujeme až po pripísaní  čiastky na náš účet.

Poznámka: Objednávatelia z Čiech – posielajte čiastku v českých korunách, náš účet ich prijíma! Vyhnete sa tak poplatku za prevod do cudzej meny.

ĎAKUJEME AUTOROM ČLÁNKOV, FOTOGRAFIÍ A  SPOLUPRACOVNÍKOM:
Jan NEUMANN, Mikuláš IVAŠKO, Radim ŘÍHA, Ondra BENÍČEK, Karel TROJAN, Michal ZUBR, Jakub MRÁZ, Lukáš LAUBE, Slavomír KLIMEŠ, Juraj KADULA, František ŠIMĆÁK, Zdeno VOJČÁK, Boris KOCÚR, Juraj JAJCAJ a všetkým ďalším, ktorých prispením sa podarilo priviesť na svet tento jedinečný projekt
Špeciálne  poďakovanie: Jaroslavovi MATÚŠKOVI za prekrásne ilustrácie historických autobusov.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.