Redakčný oznam: Víkendová neaktualizácia webu z dôvodu prechodu na nový webhosting

Cez víkend 14. a 15. mája 2011 nebudeme aktualizvoať túto webstránku. Dôvodom je sťahovanie nášho webu na nový a výhodnejší webhosting na ktorom budeme mať oveľa viac redakčného priestoru ako tomu bolo doteraz. Predpokladáme že od pondelka 16. mája bude náš web fungovať opätovne v plnej prevádzke. Znamená to teda, že okrem pravideľného aktualizvoania webu obnovíme aj naše doterajšie seriály a cykli ako Objavujeme, Po stopách lanových dráh / Zaprášené projekty, Po stopách nepoužívaných, zrušených, či nedostavaných železničných tratí a Nedeľná náladovka.

Okrem toho prinesieme na webe aj reportáže z Prvomájovej Veterán Tatra Rallye, z Bojov na Jurajovvom dvore a vďaka našim čitateľom aj z Prebúdzania Katky, Otvorenia sezóny na detskej železnici a Cassovie Retro Košice. Zároveň vyjdeme v ústrety všetkým fanúšikom vojenskej techniky a histórie, pre ktorých pripravujeme zaujímavú lahôdku.

V závere tohto článku vás upozorňujeme, že diskusné príspevky a komentáre k článkom, ktoré cez víkend pridáte sa zdôvodu sťahvoanie webu na novú doménu nemusia na stránek zobraziť. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že nám zachováte priazeň aj naďalej.

– red –

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.