Premávka historickej električky Cassovia na Deň bez áut

Cassovia 2KOŠICE – Počas dnešného Dňa bez áut je mestská hromadná doprava ZADARMO. Zároveň bude po trase linky číslo 2 (Staničné nám. – Nám. osloboditeľov – Kuzmányho – Nám. Maratónu mieru – Havlíčkova) bezplatne premýávať historická električka Cassovia.

Odchody zo Staničného námestia: 14:45, 16:15 a 17:45
Odchody  z Havlíčkovej: 14:10, 15:25 a 17:00

Zdroj: IMHD.SK

5 Comments

  1. Cassovia dnes išla, ale počas predposlednej jazdy (smerom na Halvíčkovu) sa jej pokazilo svetlo, čo už ki večeru bolo celkom riskantné, takže po príjazde na Havlíčkovu bol ihneď záťah do vozovne 🙁 Škoda.

  2. Re Sergej no to je to naozaj veľká škoda kedže Košice boli jedine mesto na Slovensku kde históricka električka jazdila ale aj napriek tejto menšej chybičke krási ste mali najlepši program týždňa mobility z celého Slovenska

  3. Môžem potvrdiť, že celkom tie atrakcie, čo boli počas ETM, stáli za nečo. Najviac sa mi páčila Rozlúčka s Ikarusmi, bolo to pre mňa niečo neskutočné, počas ostatných podujatí môj mobil nezažil taký nápor nových fotiek a videí, ako počas rozlúčky. Počas DOD bola trochu nuda, ale aspoň som si zašoféroval električku 😀 A asi aj dobre, že ma dali jazdiť len tak na krátko (dôjsť na najbližšiu zastávku) lebo by som asi v električke alebo na trolejovom vedení spálil =O 😀

  4. Jasné, chápem… Neskôr som si to overil na imhd a fakt išla všetky jazdy! 🙁 Takže som šiel iba posledné polkolo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.