Predstavujeme Vám: VETERAN KLUB LUČENEC

DSCF2914Vážení čitatelia, n našej stránke Vám postupne predstavíme jednotlivé automobilové, autobusové i železničné kluby. V prvom rade to budú kluby, s ktorými už máme rozbehnutú spoluprácu. Ako prvý Vám predstavíme „VETERAN KLUB LUČENEC“.

“VETERAN KLUB LUČENEC“ vznikol 14. novembra 2008, kedy bol Ministerstvom vnútra zaregistrovaný. Pri vzniku stáli Miroslav Nagy, Peter Nagy, Michal Beer a Marek Cífer, ktorí sa uzniesli na Stanovách klubu. Momentálny počet členov klubu je 6, avšak záujem o členstvo v našom klube prejavili už viacerí záujemcovia.

“VETERAN KLUB LUČENEC“ za svoje jednoročné pôsobenie zorganizoval jednu vnútornú akciu, ktorá sa konala dňa 15. septembra 2009 a smerovala od Lučenca, cez Halič, so zastávkou v Podrečanoch, následne cez Divín, Budinú, Tuhár až sa sprievod vrátil do Lučenca. Touto internou akciou zahájil „VETERAN KLUB LUČENEC“ svoju klubovú činnosť a s vyhliadkami do budúcnosti by rád pokračoval v organizovaní podobných akcií aj pre iných členov z ostatných klubov. 

V roku 2010 sa bude uchádzať o 2% z Vašich daní a týmto sa chceme obrátiť na miestnych fanúšikov a priaznivcov starých automobilov a motocyklov, aby podporili zachovanie tradícii našich otcov v našom regióne. O podrobnostiach ako udeliť 2% z daní je možné sa informovať na webovej stránke klubu www.veteranlc.tk alebo na www.vklc.tk

S uctivým pozdravom

“VETERAN KLUB LUČENEC“

Na záver ešte pridávame kontakt na tento klub:

VETERAN KLUB LUČENEC“
Gagarinova 13, 984 03 Lučenec
E-mail: veteran.klub.lucenec@gmail.com
Telefón: 0905 614 776, 0905 18 22 30

Výzva pre jednotlivé kluby s dopravnou nostalgiou:

Chcete, aby sa aj Váš klub objavil na našej stránke? Pošlite nám informácie o Vašom klube, vrátane loga, reportáži, fotiek, či kalendára akcií a my Váš klub radi spropagujeme. Keďže nám ide o vzájomnú spoluprácu, my Vám na výmenu pošleme naše logo a prípadne aj informácie o našej stránke.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.