POZVÁNKA | XXI. Prvomájová Veterán Tatra rallye a Motopark

BRATISLAVA, SENEC – Pozývame vás na tradičné západoslovenské veteránske podujatie podujatia, ktoré sa uskutočnia v dňoch 1. a 18. mája 2024.

XXI. ročník Prvomájovú veterán Tatra rely sa bude konať v stredu 1. mája 2024, na námestí Milana Rastislava Štefánika v Bratislave, ktoré je súčasťou komplexu EUROVEA. Vozidla sa tu začnú zhromažďovať už pred deviatou hodinou a budú tu vystavené až do štartu podujatia o 11:00. Následne sa vydajú cez most Apollo a Petržalku do areálu Divoká voda v Čunove, kde budú vystavené cca. do 15-tej hodiny. Prvomájová veterán Tatra rely sa už dve desaťročia snaží popularizovať zberateľstvo historických vozidiel a tým aj zachovanie technickej histórie. Na tomto podujatí organizátori poskytujú priestor mladším zberateľom i mladším historickým vozidlám. Práve tento trend prijalo konečne aj ZZHV SR, ktoré sa tento rok rozrástlo o veľkú skupinu zberateľov mladších historických vozidiel.
 
Senecký MOTORPARK sa bude konať 18. mája 2024 od 06:00 do 16:00, na Slnečných jazerách (sever) v Senci. Aj toto podujatie sa snaží, už od svojho vzniku, popularizovať zberateľstvo, záchranu i renováciu historických vozidiel a zachovanie kultúrneho dedičstva v podobe technickej histórie. Podujatie spája burzu a výstavu historických vozidiel všetkých kategórii od motocyklov, cez automobily, autobusy, úžitkové vozidlá až po traktory.

S úctou
Vlado Botta
Veterán klub Tatra 141

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.