POZVÁNKA | Deň detí s dymom a parou

PRIEVIDZA, ŠAĽA, VLČANY – Klub priateľov histórie železničnej dopravy vás v sobotu 3. júna 2023 pozýva na trojicu jázd parným vlakom na čele s rušňom 310.433 na trase Šaľa – Vlčany a späť, ktoré sa uskutočnia pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Historický vlak nestojí v stanici a zastávke Žihárec a Žihárec zastávka. Záujemcovia o jazdu parou zo vzdialenejších častí Slovenska môžu na túto akciu pricestovať historickým motorovým vozňom M 152.0625 „Orchestrión“ Prievidzského parostrojného spolku, ktorý bude vypravený na trase Prievidza – Šurany – Šaľa – Tešedíkovo a späť.

Cestovné lístky na jazdu parným vlakom v cene 6,- € pre dospelých a 4,- € pre deti si môžete zakúpiť aj v LADY FANTASY v Šali, na obecných úradoch v Diakovciach a v Tešedíkove a v Noka centre, záhradníctvo vo Vlčanoch.

Spiatočná jazda motorovým vlakom z Prievidze je 17,- € pre dospelých a a 11,- € pre deti od 6 do 15 rokov v hotovosti, resp. 15,- € pre dospelých a 10,- € pre deti od 6 do 15 rokov pri nákupe prostredníctvom internetu.

CESTOVNÝ PORIADOK:

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.