Patril tento autobus kapele Pražský výběr?

3.7.09 – Sme veľmi radi, že čitateľov Veteranbusu stále pribúda. Do redacie nám zaslal náš nový čitateľ a fanda autobusov RTO a ŠL fotografiu tohto autobusu. Ako vo svojom maily píše ,, nedavno jsem na internetu narazil na Vas web veteranbus.cz (sk). Rád bych přispěll zprávou o polovraku autobusu RTO. Polovrak stojí na statku u silnice, zřejmě přijel po vlastních. Jestě donedávna měl i přední mřížku. Podle nápisu PRAGUE SELECTION nad předními skly zřejmě kdysi patřil kapele Pražský výběr – ale to je jen moje domněnka. Tohle RTO by si jistě zasloužilo lepší osud. V příloze posílám aktuálni fotografii.“ píše v maily. ,,Ještě bych chtel redakci Veteranbusu poděkovat za popularizaci a záchranu starých autobusu a popřát vám do příštích let hodně sily.“

Za fotografiu a upozornenie na autobus, vhodný k záchrane, veľmi pekne ďakujeme. Keďže autobus chceme ochrániť pred očesávačmi a priekupníkmi, adresu, kontakty a konkrétnu polohu autobusu poskytneme všetkým členom nového cechu českých a slovenských autobusov pod názvom Veteranbus Club. Viac informácií o cechu a blížiacich sa prvých narodeninách Veteranbusu (14.7.09) prinesieme v priebehu víkendu. Všetkým prajeme pekný víkend.

redakcia VB

2 Comments

  1. Ano, je to tak. Z dnešního pohledu se skutečně jedná o bývalé ministrovo vozidlo.

  2. RTO na fotce je pojizdne, na parkovisti (vrakovisti), kde se nachazi byl preparkovan a prejel sam.

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‚0 which is not a hashcash value.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.