Niekoľko tipov na kúpu vozidiel ŠX

12.9.2009 – Či už na náhradné diely, alebo ako vozidlá vhodné na renováciu – na tieto možnosti by sme radi upozornili čitateľov Veteranbusu, ktorí by mali záujem pustiť sa do finančne a technicky náročných prác, alebo aspoň zachrániť ich pred kyslíkom a plynom na vrakoviskách…

ŠD prerobená na predajňu zeleniny
Náš čitateľ a fanúšik Ivan Rychlo nám zaslal do redakcie fotografie Karosy ŠD – zjavne bývalej predajne potravín. Máme aj presnejšiu lokalizáciu, na požadanie zašleme mailom. Keďže fotografie som robené len spoza plota, bude treba majiteľa busu osobne vypátrať a prípadne sa dohodnúť s ním.


Ěšte vlani sme na stránkach pôvodného Veteranbusu upozornili na tri vraky autobusov ŠD a dve ŠL, ktoré stoja pri Novom Meste nad Váhom. Jedna z ešeliek je už údajne preč, ale ostatné dva autobusy tam stoja. Pripomíname že zelená ŠD je údajne sprevádzkoaniaschopná a chýba jej len jedno koleso a batérie.

Do tretice sú na webe dostupné dve ŠL 11 1310 – linky a informácie na obe autobusy nájdete v našej sekcii FÓRUM v aktuálnych príspevkoch. V oboch prípadoch ide údajne o vozidlá v dobrom TS.

Ďalšie info k všetým busom poskytujeme iba mailom kvôli priekupníkom a očesávačom vrakov.
redakcia Veteranbus

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.