Foto zo záchrany RO – Skerešovo

20.12.2008 – V redakcii sme obdržali niekoľko starších, ale veľmi pekných a zaujímavých fotografií zo záchrany autobusu RO v slovenskej obci Skerešovo. Naša redakcia po tomto autobuse v dotyčnej gemerskej obci pátrala zhruba pred mesiacom, na mieste sme sa však dozvedeli, že autobus tam už nie je a získal ho istý český záujemca výmenou za maringotku, ktorú bol ochotný prijať majiteľ ,,autobusového včelína“ na výmenu. Ako vidíte na obrázkoch, transakcia dopadla dobre a bus RO putoval zo záhrady a ovocného sadu do garáže. Veríme, že ho o nejaký čas uvidíme ako spestrenie autobusových alebo iných kultúrnych podujatí.

Komentárov

  1. Dobrý den! Tento autobus by se měl koncem příštího roku renovovat u nás(Milan Hubáček) v dílně. Renovace bude trvat nejméně rok, ale na tuto práci se moc těšíme! Vůz je zaparkován cca 15km vzdušnou čarou od naší dílny a nikdo z nás o tom nevěděl. Před čtrnácti dny jsem si ho byl prohlédnout. Na původním laku je dodnes viditelný nápis ČSAD. Jeho vyproštění trvalo týden!
    S přátelským pozdravem ČUS-BUS Milan a Pavel.

  2. gratuluji, je to nadherny kousek, doufam ze se vám to povede, a doufám že mi pak pošleš fotku 🙂

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.