Nedeľná náladovka: Trhala fialky dynamitem

Trhala fialky dynamitemDnešná nedeľná náladovka bude skutočne oddychová. Neponúkneme Vám v nej žiadne zaujímavé fotografie, ani tipy na trávenie voľného času. Práve naopak. V dnešnej náladovke Vám prinášame skvelú českú komédiu Trhala filaky dynamitem, ktorú si môžete pozrieť na našej stránke.

Hrdinmi streštenej podívanej je mnohopočetná rodina Karafiátových, ktorá sa v nastupujúcich trhových podmienkach rozhodne zanechať doterajší spôsob obživy (kradnutie smútočných vencov a ich šikovné pretváranei na umelé kytice) a začať podnikať. Svetlo sveta tak uzrie svojrázna cestovná kancelária Český raj, postavená na geniálnom nápade nevoziť chudobných českých turistov do zahraničia, ale práve naopak bohatých cudzincov do Čiech. V ďaka svojráznej reklamne kampani sa v Paríži skutočne pdoarí obsadiť autobus pestrou zmesou francúzov a vyraziť. Tým však podnikateľské starosti Karafiárových iba začínajú…

Na budúcu nedeľu vám prinesieme inšpirujúci videozostrih staršej českej komédie zo železničiarského prostredia – filmu Kalamita v hlavnej úlohe s Bolkom Polívkom a kopou prekrásnych dobových železničiarskych záberov. 🙂  Prajeme Vám príjemnú pohodu pri sledovaní.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.