Návraty: Malá výstava bicyklov v bratislavskom Auparku

P9161220BRATISLAVA – Pri príležitosti začiatku Európskeho týždňa mobility sa v utorok 16. septembra 2015 v areáli detského ihriska pri nákupnom centre Aupark konala malá výstava historických i súčasných bicyklov. Najstarším exponátom bol nepochybne bicykel s veľkým predným kolesom.

Súčasťou podujatia bola aj cyklodielňa v ktorej si mohli záujemcovia nechať bezplatne skontrolovať svoj bicykel. Pre súťažechtivých návštevníkov boli pripravené vytrvalostné jazdy na stacionárnych bicykloch., ktoré sa súčasne konali aj na námestí v Banskej Bystrici. Úloha bola veľmi jednoduchá – najazdiť čo najviac kilometrov a predbehnúť Banskú Bystricu. Aj napriek maximálnemu úsiliu bratislavčanov sme však napokon skončili na 2. mieste o čo sa postarali aj počiatočné technické problémy.

Vyvrcholením 2-hodinového zápolenia bola tombola so zaujímavými vecami ako fľaška, rukavice, či zámok na bicykel. Nechýbal však ani kufrík na náradie, či poukaz na prehliadku bicykla v hodnote 25 a 69 €.

Európsky týždeň mobility 2015 je úspešne odštartovaný a v nasledujúcej fotogalérií Vám prinášame zopár fotografií zo spomínanej výstavy bicyklov

Autor: Jaroslav Filo

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.