Encyklopedie čs. autobusů a trolejbusů III.

Jan Neumann nám zaslal několik záběrů z nové knihy „Encyklopedie Československých autobusů a trolejbusů (díl III)“ z vydavatelství CORONA. Třetí díl je věnovaný značkám Praga, Walter a Wikov.Kniha má 198 stran formátu A4 křídového papíru a obsahuje vyjma 138 fotografií, reprinty dobových materiálů i výkresů. Cena: 890 Kč.

3 Comments

  1. Mám druhý díl, který jsem si před pár dny koupil a právě ho čtu a je to super knížka.

  2. Také mám první i druhý díl a už se těším na ten třetí! Jsou to moc pěkné knihy, stejně tak jako kniha Autobus Škoda 706 RO, za kterou si pan Neumann náš velký dík!!! Vůz Škoda 706 RO budeme s Milanem Hubáčkem (viz „Renovácie)
    dělat a moc se na něj těšíme! Doufáme, že to bude co nejdříve! Jinak náš RTO CAR pojede během příštího měsíce konečně do lakovny, tak pošleme fotky!
    Čus-bus! Pavel a Milan.

  3. Som veľmi rád, že vyšla aj tretia časť tejto perfektnej publikácie. Mám všetky predchádzajúce časti a je to velmi zaujímavé čítanie pre milovníkov autobusov. Chcem sa poďakovať všetkým ktorí sa podielali na vydaní tejto Encyklopédie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.