Dávame do pozornosti: Nová publikace o autobusech v Pardubicích

60 let městske autobusove dopravy v pardubicichČESKÁ REPUBLIKA – V minulých týdnech vyšla publikace 60 let městské autobusové dopravy v Pardubicích. Tuto nadčasovou publikaci sepsal Ing. Ladislav Podivín, který je vždy zárukou preciznosti a spolehlivosti dat v oboru. Publikace o 138 stranách je barevná a nabízí podrobně, přehledně a srozumitelně zpracovanou problematiku z historie městských autobusů v Pardubicích od 50. let do současnosti. Asi 100 fotografií, plánky sítě, kresby autobusů v provozovaných barevných mutacích. Vyšlo v dubnu 2010, vydal Klub přátel pardubického kraje za podpory DPMP a PSHŽD, omezený počet výtisků.

Publikace stojí pouhých 100,- Kč a je možné ji koupit jak v internetovém obchodu http://www.pshzd.cz/obchudek/detail.php?id=135 , který provozuje Pardubický spolek historie žel. dopravy www.pshzd.cz . Nebo ji lze zakoupit v Museu na nádraží Rosice n.L., kde se nachází nejen sbírka předmětů z historie kolejové dopravy na Pardubicku, ale také samostatná expozice MHD v Pardubicích. Otevřeno od května do října, každou sobotu 10-17 hod.

Pokud máte zájem vzít publikace na další prodej, tak nabízíme rabat ve výši 30% při min. odběru 10ks publikace.

Autor: O. Čížek, jednatel spolku PSHZD

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.