Boli sme pri tom: Na DONAU MASTERS 2010 sa prezentovali svetoznáme veterány

CIMG3830BRATISLAVA – V piatok 9. júla 2010 navšívili Bratislavu opäť automobilové veterány a  to nie hociaké. Na 5. ročníku medzinárodnej veteranistickej akcie DONAU MASTERS 2010 sa totiž predstavili slávne značky ako Rolls-Royce, Triumph, Porsche, Ferrari, Jaguar, Alfa Romeo, Mercedes Benz, či autobus Setra z roku 1955.

Celá akcia začala už o 17:00 detskou súťažou v kreslení najkrajšieho automobilu a známymi evergrínmi v podaní Petra Adamova.

O 18:15 dorazili do cieľa pred historickou budovou Slovenského Národného Divadla prvé veterány a od 19:00 sa prítomní návštevníci mohli započúvať do šansónov z rokov 1920-1950 od Edit Piaf v podaní Zdenky Trvalcovej.

Celá akcia trvala približne do 20:00, kedy sa veterány postupne odparkovali v podzemnej garáži pri hoteli Carlton. Na druhý deň ráno sa všetky veterány zoradili na Mostovej ulici, odkiaľ sa medzi 07:15 a 07:45 cez Prievozskú ulicu, Vrakuňu a Most pri Bratislave vydali na poslednú etapu pretekov do cieľa v Budapešti.

V nasledujúcej fotogalérií vám ponúkame niekoľko zaujímavých fotografií z tejto prekrásnej akcie.

Text a foto: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.