AKTUÁLNE | Slovenskí hokejisti v rámci okružnej jazdy mestom pozdravia všetkých fanúšikov

BRATISLAVA – Už zajtra, v utorok 22. februára 2022, sa v popoludňajších hodinách uskutočnia oslavy olympijského bronzu v ľadovom hokeji. Program pre verejnosť odštartuje o 15:30 okružnou jazdou Karosy B 732 Cabrio centrom mesta.

Cca 45 – 60 minútová trasa otvoreného autobusu s hokejistami, členmi organizačného tímu a moderátorom Marcelom Forgáčom povedie spred hotela DoubleTree by Hilton cez Trnavskú cestu, Krížnu, Karadžičovu, Dostojevského rad, Rázusovo nábrežie, Staromestskú, Hodžovo námestie, Námestie slobody, Mýtnu, Vazovovu, Radlinského a Račiansku ulicu, odkiaľ bude po obrate pokračovať cez Šancovú a Štefánikovu do centra osláv na Námestí SNP.

Až do príchodu slovenských hokejistov na Námestie SNP (cca 16:30), bude čakajúci dav zabávať ďalší moderátor Tomaggio s hudobným doprovodom. Následne sa obaja moderátori spoja na pódiu, aby aj s hokejovými reprezentantmi vytvorili hodinovú šou pre fanúšikov.

Na podujatí je potrebné mať nasadené respirátory a svojím správaním minimalizovať riziko nákazy koronavírusom.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.