Aktuálne: Muzejná výstava o historii ČSAD Semily

SEMILY – Múzeum a Pojizerská galerie Semily Vás pozýva na výstavu o histórii ČSAD Semily na ktorej spolupracuje zo súkromným zberateľom. Výstava zmapuje pôsobenie jednej z najslavnejšich firiem na Semilsku, predstaví autobusovu dopravu v Čechách a zaspominať si môžete na autobusy 60. a 70. rokov, na uniformy zamestnancov ČSAD i na staré lístky.

Pri príležitosti otvorenia výstavy dňa  9.3.2013 budú zabezpečené jazdy historických autobusov v spolupráci so spoločnosťou BusLine ktoré budú jazdiť v 30-minútovom intervale na okružnej trase zo zastávky Semily, Riegrovo nám od 10:00 do 15:00. Akcia umožní návštevníkom zažiť neopakovateľnú atmosféru starých autobusov i s malým prekvapením v podobe hliadky Verejnej bezpečnosti.

Slávnostné otvorenie výstavy bude 9.3.2013 o 13:00 v múzeu a Pojizerske galérii Semily na Husovej 2. Výstava bude otvorená denne od 09:00 do 16:00 a končí 2. júna tohto roku.

Zdroj: http://www.muzeumsemily.com/Uvod.html


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.