A je to tu: Sesterský web pre milovníkov turistiky a vlastivedných vychádzok

logoVážení čitatelia, po úspešnom rozbehnutí spravodajského portálu sme pre vás prirpavili zbrusu nový spravodajský portál venovaný turistike, cyklorutistike, vlastivedným vychádzkam a peším prehliadkam cyklotur.tym.sk. Sesterský web nájdete na stránke www.cyklotur.tym.sk a aj od vás záleží či v budúcnosti dostane vlastnú domenu.

Na novom webe nájdete množstvo praktických informácií a zaujímavostí, pozvánky na zaujímavé turistické akcie, či pešie prehliadky jednotlivých miest a obcí. Chýbať však nebude ani fotogaléria, či reportáže z akcií.

Nový web je tu v prvom rade o vás a pre vás. Touto cestou sa preto obraciame na všetkých priaznivcov turistiky, ale aj jednotlivé turistické kluby a spolky. Na našom webe od vás radi uvítame pozvánky na akcie, tipy na turistiku, články z histórie, zaujímavé fotografie, reportáže z akcií, ako aj aktívnu spoluprácu s vašími klubmi a spolkami.

Vaše tipy a námety k novému web nám posielajte na e-mailovú adresu cykloturtym@gmail.com. Veríme, že vás nový web zaujme a stane sa rovnocenným partnerom spravodajského portálu veterany.eu.

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.