Tip na víkend ČR: XVII. berounský sraz Zdejcina 2012

BEROUN-ZDEJCINA – V dnech 8. – 10. cervna 2012 Vás zveme na XVII. berounský sraz Zdejcina 2012, kteří se uskuteční a bývalé základně 3.PLRO. Opět Vás tam čeká spousta vojenské techniky a věříme, že i dobré zábavy.

Sraz začíná v pátek 8.6., je však možné přijet už ve čtvrtek 7.6. ve večerních hodinách a vybrat si tak nejlepší místo na základně pro zaparkování a přespání. Stánek s občerstvením bude přítomen již od čtvrtka. V pátek očekáváme příjezd většiny účastníků, večer tradiční promítání filmů z minulých ročníků a dalších zajímavých akcí. V sobotu od 9.00 odstartuje orientační závod, který bude tentokrát i lehce terénní a čekají Vás zajímavé zábavné disciplíny, např. střelba z ostrých zbraní. Závod je určen primárně pro malá auta, ale je možno jej absolvovat i s vozy typu Praga V3S, Gaz 66 apod. (možné je ale lehké odření vozu od větví v lese). Vyhlášení vítězů závodu by mělo proběhnout kolem 15.00. Letos vítěze čekají mimo pěkných pohárů a diplomů i věcné ceny. Poté se kolonou přesuneme na tradiční brodění Berounky. Návrat na základnu je plánován nejpozději do 19.00. O večerní zábavu se postará DJ Mára (od 20.00 do 02.00).

neděli se v 9.00 přesuneme kolonou malebnou křivoklátskou krajinou na hrad Zbiroh, kde bude připravena v bývalých kasárnách speciální prohlídka muzea hasičské techniky s překvapením. Zde bude kolem 12.00sraz ukončen a každý může pokračovat po vlastní ose domů.

Na Zdejcině budou k dispozici chemická WC, polní umývárna a kontejner na odpad. V letošním roce jsme připravili několik dalších místností pro přespání, kdo bude mít zájem spát pod střechou, může se u vjezdu přihlásit. K přespání půjčujeme polní lehátka. Pro stanování bude tradičně připraveno několik posekaných ploch. Parkování a stanování je povoleno prakticky kdekoli v areálu základny. Za vjezd na základnu bude vybírán poplatek 250,- Kč za vozidlo. Posádka neplatí nic. Vstupenka do hasičského muzea se bude prodávat u vjezdu na základnu za 50,- Kč/osoba.

Zdroj: http://www.kvhberoun.estranky.cz/

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.