Tip na prázdniny: Leto s Tatranskými historickými električkami

VYSOKÉ TATRY – Veterán klub železníc Poprad Vás srdečne pozýva na letné jazdy historických električiek Ganz #22 „Kométa“ s vlečnými vozňami T.E.V.D. #12 a #16 a EMU 89.0009 „Trojča“, ktoré sa uskutočnia každú nedeľu od 7. júla do 1. septembra 2019.

Legendárna Kométa Vás odvezie v dňoch 7. a 21. júla, 4. a 18. augusta a 1. septembra 2019 na trase Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Tatranská Lomnica (3x) – Starý Smokovec – Poprad-Tatry.

Na jednotlivých zastávkach na trase zastavuje električka na znamenie. Jednosmerné cestovné v úsekoch Poprad – Starý Smokovec; Starý Smokovec – Tatranská Lomnica je 4,- € pre dospelých a 2,- € pre deti od 6 do 15 rokov. Celodenný sieťový lístok na všetky jazdy Kométou je 12,- €. Deti do 6 rokov cestujú zadarmo. Cestovné lístky predáva sprievodca na nástupišti pred električkou.

Legendárne Trojča Vás odvezie v dňoch 14. a 28. júla a 11. a 25. augusta 2019 na trase Poprad-Tatry – Starý Smokovec a späť a Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso – Starý Smokovec – Tatranská Lomnica – Starý Smokovec – Poprad-Tatry.

Na jednotlivých zastávkach na trase zastavuje električka na znamenie. Jednosmerné cestovné v úsekoch Poprad – Starý Smokovec; Starý Smokovec – Štrbské Pleso a Starý Smokovec – Tatranská Lomnica je 3,- € pre dospelých a 2,- € pre deti od 6 do 15 rokov. Celodenný sieťový lístok na všetky jazdy Trojčaťom je 10,- €. Deti do 6 rokov cestujú zadarmo. Cestovné lístky predáva sprievodca na nástupišti pred električkou.

V električkách VKŽ Poprad neplatia režijné výhody, bezplatná preprava ani iné zľavy.

Dušan Antalík
VKŽ Poprad

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.