Tip na máj: S albatrosom do Budapešti

BRATISLAVA, BUDAPEŠŤ – Srdečne vás pozývame na dvojdňovú parnú jazdu s lokomotívou 498.104 Albatros do Budapešti pri príležitosti osláv stého výročia salónneho vozňa ORIENT EXPRESU.

V cene miestenky (deti do 15 rokov : 15 EUR , dospelí : 20 EUR) je výlet parným vlakom na trati

Bratislava hl.st. – Senec – Galanta – Nové Zámky – Štúrovo – Budapešť a späť. Ubytovanie je zabezpečené v lehátkových vozňoch z 11. na 12. mája.

Vo vlaku bude radený aj reštauračný vagón s možnosťou stravovania počas celej akcie.

Počas pobytu v Budapešti je možné navštíviť historickú časť mesta s katedrálou, prejsť sa historickým reťazovým mostom (Lanc hid) a lanovkou na hrad, navštíviť zábavný park (Vidam park), ako aj najväčšiu zoologickú záhradu v Európe, prípadne pre oddych Szecsenyiho kúpele. Veľkou atrakciou je aj návšteva  obchodného domu Campona, v ktorej sa nachádza Tropicarium podmorské akvárium.

Miestenky na akciu „S Albatrosom do Budapešti“ si môžete objednať na stránke www.albatrosklub.sk cez ONLINE Objednávanie (návod nájdete priamo na stránke), cez e-mail: albatrosklub@albatrosklub.sk , alebo osobne vo Valčíku na Podkolibskej č.1 v pracovné dni od 12:00do 19:00. do 10. 5. 2012.

Mgr. František ŠILLER
Albatros klub

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.