Tip na advent: Mikulášsky vlak v Nitre

NITRA – Slovenské poľnohospodárske múzeum Vás srdečne pozýva na Mikulášsku, ktorá sa uskutoční na Nitrianskej poľnej železnici v utorok 6. decembra od 09:00 do 17:00. Na programe je výstava betlehemov spojená s tvorivou dielňou (výroba vianočných ozdôb), jazda s Mikulášom, anjelom a čertom na vláčiku Nitrianskej poľnej železnice, ochutnávka vianočného čaju v konzume, kde bude výstava obrazov so zimnými témami zo zbierok SPM, hospodársky dvor so zvieratkami v zime. Program trvá cca 1 hod, v tom je zahrnutá jazda vlakom cca 15 min.

V cene 1 Euro (deti, žiaci, študenti, dôchodcovia) a 2 Eurá (dospelí) je zahrnutá výstava s tvorivou dielňou, jazda vlakom, malá sladkosť, vianočný čaj. Pedagógovia ako doprovod školských skupín neplatia vstupné.

Nahlasovanie skupinových návštev na tel. čísla 0911 404 001, 037 / 65 72 553. Nakoľko o podujatie je veľký záujem, vstupy sú každú pol hodinu (prvý o 9.00, 9.30 – až posledný o 16.30), maximálny počet do skupinky je cca 40 osôb.

Mgr. Marianna Hričová
Slovenské poľnohospodárske múzeum v Nitre

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.