Tip na advent: Mikuláš vo vlaku

BRATISLAVA – Klub priateľov histórie železničnej dopravy Bratislava východ v spolupráci zo Železnicami slovenskej republiky Vás pozýva na jazdu historickým parným vlakom po Bratislave na čele s parným rušňom 555.3008 „Mazutka“.

Vlak bude zostavený z historických dvoj a štvornápravových drevených vozňov vykurovaných parou. Počas jazdy vlaku bude možnosť sa občerstviť v bufetovom vozni. Vlak vypravený pri príležitosti Mikuláša pôjde po trase Bratislava-Nové mesto – Bratislava-Hlavná stanica – Bratislava-Lamač – Bratislava-Hlavná stanica – Bratislava-Nové mesto – Bratislava-Petržalka – Bratislava-Nové mesto. Počas jazdy bude po vlaku chodiť Mikuláš s anjelom a čertom a rozdávať deťom darčeky.

Predpokladaný odchod vlaku zo stanice Bratislava-Nové mesto je o 09:45.

Do vlaku je potrebné si zakúpiť cestovný lístok v cene 7,- € (deti do 3. rokov cestujú zdarma bez nároku na miesto) a je možnosť si zakúpiť balíček so sladkosťami v hodnote 8,- €.

Predpredaj lístkov v predajni JR Modelár na Špitálskej 53.

Kontakty:
Tel:+421 903 724 591 (pán Kopčan)
E-mail: info.kphzd@gmail.com

Zdroj: Klub priateľov histórie železničnej dopravy

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.