POZVÁNKA | Výstava veteránov – Memoriál Marianna Polónyho

BANSKÁ BYSTRICA – Srdečne vás pozývame na XXXV.  Stretnutie generácií – Memoriál Mariana Polónyho, ktoré sa uskutoční v stredu 1. mája 2024 na Námestí SNP v Banskej Bystrici. Veterán klub Banská Bystrica v spolupráci so Slovenskou autobusovou dopravou Zvolen a Mestom Banská Bystrica pod záštitou primátora mesta si okrem jubilejnej prehliadky auto–moto veteránov pripravili aj športový, charitatívny a hudobný program.

Deti svojou účasťou, v zóne detskej atletiky, pomôžu symbolicky vyzbierať peniažky pre “Anjelsku Tamarku”, ktorá trpí Angelmanovým syndrómom. Tešiť sa môžu na maľovanie na tvár, balóny, sladkú odmenu ako aj každoročné pomaľovanie autobusu.

Vystúpia aj hudobní hostia Hugo Sníček, Zdenka Predná, Adam Ďurica, moderuje Peter “Pinďo” Lengyel. Vstup na podujatie je voľný.

Program:
08:00 – 12:00 Výstava historických vozidiel, charitatívna detská atletika na pomoc „Anjelskej Tamarke“, atrakcie pre deti

Autor: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.