POZVÁNKA | Piešťanské zlaté stuhy 2022

PIEŠŤANY – Vážení priatelia, aj tento rok sa v Piešťanoch stretnú milovníci veteránov a klasiky. 2. – 4. júna 2022 vás pozývame na 29. ročník medzinárodného podujatia, PIEŠŤANSKÉ ZLATÉ STUHY – CONCOURS D´ELEGANCE, ktoré slávnostne otvorí piešťanské kultúrne leto. Hlavný kultúrny program sa uskutoční v dňoch 3. – 4. júna 2022.

Tento rok si pripomenieme i 90. výročie prehliadok CONCOURS D´ELEGANCE v Piešťanoch, ktorých prvý ročník sa konal 16. mája 1932. Uplynulý rok celú spoločnosť limitovali pandemické opatrenia a záver roka bol pre nás osobne, plný emócii a smútku. Opustil nás dlhoročný organizátor a líder tímu Piešťanských zlatých stúh, predseda AMK VCC Piešťany, zberateľ a milovník veteránov pán Ján Horňák. Veríme, že tento rok bude lepší, veselší a nám sa podarí opäť pripraviť kvalitné a atraktívne podujatie, ktorým si pripomenieme a uctíme i pamiatku Jána Horňáka. Chceli by sme sa naozaj úprimne poďakovať všetkým, ktorí sa na príprave podujatia podieľajú, pomáhajú nám organizačne či finančne, samotným účastníkom a samozrejme divákom a návštevníkom, ktorý nás podporia tým, že naše podujatie navštívia. Veľká vďaka patrí mestu Piešťany, Slovenským liečebným kúpeľom Piešťany, Rezortu Piešťany za ich neoceniteľnú pomoc a spoluprácu. Priatelia tešíme sa na vás.

Organizačný tím Piešťanských zlatých stúh

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.