Návraty: Prvomájová veterán Tatra Rally v Bratislave

BRATISLAVA – V utorok 1. mája sa v uliciach mesta po dlhšom čase opäť objavili tatrovácke veterány. Aj tento rok tak mohli majitelia a fanúšikovia historických vozidiel osláviť 1. máj tradičnou veterán rally. Tohtoročný 7-hodinový program začal o deviatej ráno výstavou zúčastnených vozidiel pred historickou budovou SND na Hviezdoslavovom námestí.

Tento rok bolo naozaj načo pozerať, lebo na tomto populárnom podujatí sa predstavili aj nové vozy ako napríklad Tatra 111C CISTERNA, Tatra 138, či Tatra 111.D -0.30A bager PPS Detva.

Po malej výstave v centre mesta veterány pokračovali na jazdu po Malých Karpatoch cez Svätý Jur, Modru, Zochovu chatu, Pezinskú babu, Lozorno, Stupavu, Devín a River Park až do cieľa na Kolibe pri televíznej veži Kamzík.

Tohtoročné podujatie sa uskutočnilo za veľkolepej účasti verejnosti, ktorá si nenechala ujsť nevšednú výstavu automobilových veteránov.

Ďalšie foto z tejto akcie nájdete TU.

Text a foto: Patrik Špačinský

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.