Návraty: DONAU MASTERS 2011

V termíne  7. – 9. júla 2011 sa uskutočnila medzinárodná veterán rally Donau master Ulm – Budapešť na jtorej sa zúčastnilo cca 80 vozidiel a m&y my sme boli samozrejme pri tom. V piatok 8. júla navštívili tieto vozidla Bratislavu, Na 6. ročníku tejto akcie predstavili slávne značky ako Rolls-Royce, Triumph, Porsche, Ferrari, Jaguar, Alfa Romeo, Mercedes Benz, či autobus Setra z roku 1955. ktorí tento rok  oslávil  60-ročnicu značky Setra. Od 18:15 tieto vozidlá zaplnili atraktívny priestor pred Hotelom Carlton a Slovenským Národným Divadlom v Bratislave.
Živá hudba – šansóny z rokov 1920 – 1950 od Edit Piaf v podaní Zdenky Trvalcovej, ako aj známe evergreeny v podaní Petra Adamova. Skrátka dobová hudba k dobovým vozidlám. Celá akcia trvala približne do 20:00, kedy sa veterány postupne odparkovali v podzemnej garáži pri hoteli Carlton

Štart ďalšej etapy 09. 07. 2011:
Výjazd z garáže Hotela Carlton a zoradenie na Mostovej ulici (od semaforu po garáž) k spoločnému štartu ďalšej etapy v smere Prievozská ulica, Vrakuňa, Most pri Bratislave.do ciela v meste Budapešť.

V nasledujúcej fotogalérií vám ponúkame niekoľko zaujímavých fotografií z tejto prekrásnej akcie.

Text a foto: Patrik Špačinský

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.