Akcie 2018

Po ročnej odmlke opätovne pokračujeme v nostalgických jazdách na železničných tratiach so zastavenou pravidelnou osobnou dopravou. V tomto sa s vláčikom motoráčikom budete môcť odviesť po regionálnej trati ŽSR č. 124 Trenčianska Teplá – Lednické Rovne a späť. V 2. polovici roka by sme zase radi zorganizovali pravidelné burzy veteranistov.

 

12. 05. 2018 BORČICKÝ DETSKÝ VLÁČIK
Jazda historickým motorovým vlakom M 131 na trati Trenčianska Teplá – Lednické Rovne a späť pre obyvateľov Borčíc a bývalých železničiarov spojená s návštevou Trenčianskej elektrickej železnice.

POZVÁNKA
28. 07. 2018 PRÁZDNINOVÝ MOTORÁČIK
2 jazdy historickým motorovým vlakom M 131 na trati Trenčianska Teplá – Lednické Rovne a späť pre cyjkloturistov, turistov, železničných cestovateľov, miestnych obyvateľov i pútnikov (sprievodný program, možnosť návštevy jednotlivých obcí a turistických i cykloturistických výletov po okolí železničky, návšteva Trenčianskej elektrickej železnice)

POZVÁNKA    • UDALOSŤ NA FB
18. a 19. 08. 2018 S EŠELKOU NA AGROKOMPLEX
Kyvadlová doprava na najväčší poľnohospodársky veľtrh.

Linka H19: ŽST Nitra – CENTRUM – Výstavisko – Gorazdová a späť

• POZVÁNKA    • UDALOSŤ NA FB

 

Na železničných akciách sa riadime Prepravným poriadkom pre dopravu osôb nostalgickými vlakmi ŽSR.

Informácie o ďalších tohtoročných akciách budú doplnené.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.